درباره ماهگیر

داستان از یک سفر برای ماهیگیری تفریحی و ورزشی به جزایر قشم، هنگام و هرمز شروع شد. در این سفر با ماهیگیران بومی که از خونگرم ترین افراد روی زمین هستند آشنا شدیم و از نزدیک شاهد تلاش زیاد و کار سخت آنها بودیم و با وضعیت خاص فروش ماهی در سواحل خلیج فارس و دریای عمان آشنا شدیم. در این سواحل ماهی پس از صید و رسیدن به خشکی در اسکله های مختلف هر استان توسط اشخاص معمولا بومی، مستقیما از ماهیگیران خریداری میشود و به بنادر مرکزی استان فرستاده میشود و در آنجا توسط تجار بزرگ خریداری شده و به مراکز دیگر استانهای کشور ارسال میشود و سپس محموله های بزرگ ماهی و میگو بین خرده فروش های استانها توزیع میگردد. همانطور که متوجه شده اید این روش قدیمی و سنتی با توجه به تعدد واسطه ها موجب افزایش قیمت و کاهش کیفیت ماهی بدلیل ارسال غیر مستقیم و گردش کالا میشود.

 

اهداف ماهگیر

بهترین کیفیت ماهی زمانی است که خودتان آنرا صید کنید اما اگر این کار برایتان مقدور نیست ماهیگیر میتواند مسیرارتباط بین ماهیگیر و سفره غذای شما را کوتاه کرده و ماهی تازه را روی میز غذای شما قرار دهد. با حذف واسطه ها در ماهیگیر، قیمت تمام شده شیلات و آبزیان کاهش می یابد و بدلیل ارسال مستقیم ماهی پس از صید با هواپیما و تحویل فوری آن توسط پیک سایت به درب منزل شما، میتوانید ماهی را در تازه ترین حالت ممکن نوش جان کنید. کیفیت محصولات در شهر مبداء و مقصد توسط متخصصین ما کنترل میشود.

ما در ماهیگیر بر آنیم تا با به حداقل رساندن واسطه ها، شیلات و آبزیان مختلف را با قیمت کمتر و کیفیت بالاتر بصورت تازه به دست شما برسانیم.